Jak dobrać bieliznę do rodzaju swojej sylwetki?

Jak dobrać bieliznę do rodzaju swojej sylwetki?

Kobiety uwielbiają kupować i nosić ubrania, ale nawet najlepsze ubrania i najbardziej seksowne niewiele nam dadzą jeżeli nie będziemy miały dobrze dobranej pięknej bielizny. Satynowa, koronkowa, z ozdobami i wiele innych rodzajów bielizny jest na wyciągnięcie ręki - w pięknej bieliźnie same będziemy czuły się piękne i wartościowe. Nie wszystkie wiemy jednak w jaki sposób odpowiednio dobierać bieliznę do kształtów naszej sylwetki. Musimy pamiętać że dobrze dobrana bielizna potrafi poprawić wygląd naszej sylwetki, zakryć mankamenty i podkreślić atuty, jednak źle dobrana bielizna zrobi wręcz odwrotnie i może nawet pogorszyć wygląd naszej sylwetki a także sprawić, że nasze samopoczucie się pogorszy. Jak więc prawidłowo dobierać bieliznę do rodzaju posiadanej przez nas drogie panie figury?

Kobieta o typie figury "gruszka"

Kobieta o tym typie figury ma dosyć mały biust, wąską talię i dość szerokie biodra. Jeżeli ten typ pasuje do Ciebie musisz zwiększyć optycznie górne partie ciała, a dolne wyszczuplić. Dobrym wyborem będzie więc biustonosz ze sztywnymi miseczkami typu plunge. Jeżeli chodzi o dolną partię ciała - sprawdzą się majtki z lekkimi wycięciami, które wyszczuplą twoje biodra i nogi.

Kobieta o typie figury "klepsydra"

Kobiety te charakteryzują się dużym wcięciem w tali oraz kształtnymi biodrami i biustem. Kształt klepsydry jest niezwykle pożądanym wśród kobiet. Kobieta o takiej sylwetce może ubierać praktycznie wszystko a każdy typ bielizny będzie wyglądać na niej dobrze.

Kobieta o typie figury "rożek"

Kobieta o tym typie sylwetki posiada na ogół duży biust, dość szerokie ramiona i wąską talię oraz biodra. Jeżeli ten opis pasuje do Ciebie powinnaś wybierać bieliznę, która skutecznie podtrzyma duże piersi, dlatego świetnym rozwiązaniem będą biustonosze zakrywające 75% biustu, albo staniki typu fullcup, zakrywające go w całości. W przypadku doboru majtek, możesz dowolnie fantazjować. Sprawdzą się majtki z kokardkami oraz innymi ozdobami, które optycznie powiększą niewielką pupę.

Kobieta o typie figury "jabłko"

Kobieta o tym typie sylwetki charakteryzuje się dużym biustem i wystającym brzuszkiem zwanym często pieszczotliwie lub mniej „oponką”, Dla dobrego podtrzymaniu biustu powinnaś wybrać biustonosz typu fullcup, o szerokich i mocnych ramiączkach. Koniecznie wybierz stanik, który posiada fiszbiny i ładnie ułoży i zbierze Twój biust. W twoim przypadku sprawdzą się również figi z wysokim stanem, zakrywające większą część brzuszka, a także boczki oraz podnoszące nieco pośladki.

Porady i wskazówki na temat doboru, rodzajów i fasonów bielizny damskiej. Najważniejsze informacje na temat bielizny dla kobiet w ciąży oraz bielizny dla mam. 

ul. Wielicka 72, Kraków

805 458 447

kontakt@kjbik.pl