Jak dzięki bieliźnie wymodelować swoją sylwetkę?

Jak dzięki bieliźnie wymodelować swoją sylwetkę?

Bielizna mimo, że najczęściej ukryta jest jednak nieodłącznym elementem każdego stroju. Spełnia bardzo ważną rolę. A mianowicie dobrze dobrana do naszego typu figury potrafi wymodelować i podkreślić naszą sylwetkę. Dzięki niej możemy zmniejszyć, bądź też zwiększyć swój biust, wysmuklić talię czy też spłaszczyć brzuch. Dobrze dobrana sprawi, że każdy ciuch będzie wyglądał na nas po prostu świetnie, a my same będziemy się czuły bardzo kobiece, seksowne i pewne siebie.

Masz mały biust?

Mały biust w łatwy sposób możesz podkreślić, poprzez założenie stanika typu push-up, który uniesie Twój biust, wypchnie do góry i doda dodatkowych centymetrów. Dobrym rozwiązaniem są biustonosze ze specjalnymi wkładkami, takie biustonosze potrafią powiększyć optycznie twój biust nawet o 2-3 rozmiary.

Masz duży biust?

Dla kobiet o zbyt obfitym biuście, które mają związane z tym kompleksy powstały biustonosze typu tzw. minimizer, taki stanik potrafi zmniejszyć optycznie biust nawet o 2 rozmiary.

Wystający brzuszek

To problem który dotyczy większości kobiet. Doskonałym rozwiązaniem są majtki, posiadające na brzuchu specjalną wstawkę. Jest to nieco usztywniony materiał który spłaszcza brzuch. W takiej bieliźnie poczujesz się dużo bardziej komfortowo i pewnie.

Modelowanie pośladów

Tak, w tym też może pomóc dobrze dobrana bielizna. Jeśli uważasz, że są zbyt duże, a zwykła bielizna tylko je zniekształca, dobrze sprawdzą się korygujące szorty z dłuższymi nogawkami. W ten sposób Twoja pupa będzie wyglądać doskonale. Dobrze dobrana nie będzie widoczna nawet pod spodniami z cienkiego materiału. Pamiętaj, że stringi na ogół nie sprzyjają dobremu wyglądowi pośladków - dużo lepiej sprawdzą się koronkowe figi. Jeżeli masz kompleksy z powodu zbyt małej pupy lub płaskich pośladków figi modelujące powinny pomóc. Specjalne wkładki modelujące nadadzą Twojej pupie kształt.

Jak wysmuklić swoją talię?

Jeśli nie jesteś do końca zadowolona ze swojej talii i chcesz wysmuklić ją a także pozbyć się ewentualnych oponek dobrze jest ubierać wysokie elastyczne majtki sięgające aż po linię biustu. Bielizna ta nie tylko odejmie kilka centymetrów z okolic talii, ale także spłaszczy nieco wystający brzuszek, wygładzi te okolice, a wszystkie bluzki, sukienki i spódnice będą się na takiej bieliźnie prezentowały świetnie.

Porady i wskazówki na temat doboru, rodzajów i fasonów bielizny damskiej. Najważniejsze informacje na temat bielizny dla kobiet w ciąży oraz bielizny dla mam. 

ul. Wielicka 72, Kraków

805 458 447

kontakt@kjbik.pl