Jak kupić bieliznę swojej kobiecie?

Jak kupić bieliznę swojej kobiecie?

Bielizna to świetny pomysł na prezent. Daje przede wszystkim znać Twojej partnerce, że myślisz o niej, i że myślisz o bliskości z nią, a także że Ci się podoba. Erotyczna bielizna jest też jednym z najłatwiejszych sposobów na ożywienie relacji partnerskich i łóżkowych. Jeśli dobrze dobierzesz bieliznę będzie to jeden z najlepszych prezentów jakie sprawisz zarówno jej jaki i sobie! W końcu seksowna bielizna jaką dostanie od ukochanego sprawi, że sama będzie czuć się seksownie i na pewno nabierze ochotę na bliskość.

Przede wszystkim sprawdź jej rozmiar i upodobania

Najłatwiej jeśli sprawdzisz po prostu rozmiar kilku jej biustonoszy i majtek (kilku bo różne marki bieliźniarskie mogą mieć nieco inne tabele rozmiarów), jeżeli jednak kupujesz bieliznę erotyczną, taką z koszulką lub innym seksownymi elementami najlepiej jeśli sprawdzisz również jej rozmiar ubrań. Ważne jest także żebyś zaobserwował co lubi nosić - jakie modele bielizny, jakie kolory i wzory - bielizna którą dostanie nie powinna być czymś co już ma ale chcemy żeby się jej spodobała, prawda?

Wybierz odpowiedni komplet bielizny

Kiedy już masz swoją listę niezbędnych informacji wybierz się do butiku i poproś o pomoc obsługę - w większości butików obsługa jest na tyle wykwalifikowana, że chętnie Ci pomoże. Wskaż sam to w jakim stylu chciałbyś bieliznę, w jakim kolorze, fasonie czy też inne szczegóły o których myślisz, a doborem rozmiaru zajmie się obsługa.

Czy da się kupić bieliznę w rozmiarze uniwersalnym?

Teoretycznie tak, ale nie do końca. Istnieją niektóre rzeczy, które dzięki swojemu kroju i rodzajowi użytego materiału oferują rozmiar uniwersalny. Najczęściej są to bodystocking i pończochy jednak pamiętaj uniwersalny rozmiar nie zawsze jest dokładnie dopasowany. Jeśli zdecydujesz się na zakup bielizny erotycznej w rozmiarze uniwersalnym pamiętaj, że przeważnie są dwa typy takiego rozmiaru – regularny i większy. Jeśli Twoja partnerka jest drobnych rozmiarów lub przeciętnej wagi zdecyduj się na regularny rozmiar bielizny. Jeżeli natomiast ma krągłości rozmiar większy powinien być odpowiedni.

Co jeżeli kupiona bielizna będzie nieodpowiednia?

Nie martw się. Większość salonów z bielizną oferuje możliwość zwrotu lub wymiany produktu, tym bardziej jeśli został kupiony na prezent. Zachowaj tylko paragon i gdy Twoja ukochana będzie chciała wymienić bieliznę możecie zrobić to wspólnie.

Porady i wskazówki na temat doboru, rodzajów i fasonów bielizny damskiej. Najważniejsze informacje na temat bielizny dla kobiet w ciąży oraz bielizny dla mam. 

ul. Wielicka 72, Kraków

805 458 447

kontakt@kjbik.pl